Hakkımızda

Uzman ekibimizle Yurt içi, Yurt dışı, Kültür turları, okul, dernek, klüp, ticaret ve sanayi odaları gezileri, büyük, orta ve küçük boy işletme kurum ve kuruluşların her türlü seyahat ihtiyaçlarını, otel rezervasyonları, uçak biletleri vb. hizmetler ile hızlı büyüyen müşteri kitlemiz ve yatırımlarımızla bugün olduğu gibi gelecekte de Türk turizmine uzun yıllar hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını yakından takip ederek, hızlı adaptasyonlarla müşterilerimize her zaman üstün hizmet, servis ve kaliteyi, yüksek eğitimli profesyonel bir takım ruhu içinde sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ve çözüm ortakları olmak.

 

Temel İlkelerimiz

İhtiyaç duyduğunuz hizmetleri daima aynı çağdaş anlayış ve üstün hizmet kalitesi ile sunmak, beklentilerinizi kurumsal yapınıza ve bireysel ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde karşılamak temel ilkelerimizin başında gelmektedir. Bu amaçla Ümraniye'de yer alan Genel Müdürlük binamızda yer alan kurumsal hizmet birimimiz ve profesyonel kadrolarımızla taleplerinizi yerine getirmek için sürekli olarak yatırımlarımızı sürdürmekte, teknolojik alt yapımızı geliştirmekteyiz.